Багато людей вважають, що знайти в землі старовинну цінну річ дуже складно. Але варто тільки якийсь час попрацювати з металошукачем, щоб переконатися в зворотному. У землі досі приховано безліч скарбів. До того ж, сам азарт пошуку настільки всепоглинаючий, що варто обов’язково спробувати себе в ролі шукача скарбів. Що ж можна знайти за допомогою металошукача?
Монети, хрестики та іконки
Старовинні монети – найбільш часта Знахідка, яку можна виявити металошукачем. З огляду на те, скільки подорожніх, військових і торгових обозів пройшло через наші землі з часів Стародавньої Русі, то знайти можна найрізноманітніші грошові знаки – Арабські, візантійські, татарські та ін.
Не менш частою знахідкою є і натільні хрестики. За часів Київської Русі вони були невід’ємним атрибутом кожного християнина. Бідні люди, в основному, носили металеві хрестики, а знатні – срібні і золоті. Не дуже часто, але все-таки зустрічаються і такі знахідки як хрести-енколліони. Вони являють собою якусь двостулкову конструкцію, всередині якої зберігали святині. У стародавні часи люди також носили іконки, язичницькі амулети. Такими цінностями наші землі досі щедро діляться.
Цінні елементи одягу, зброя
У число цінностей, які часто радують досвідчених металошукачів, входять також різні гудзики, застібки, пряжки та інші атрибути, якими прикрашалися головні убори і одяг знаті. Відмінною знахідкою вважаються вироби з бронзи, срібла і золота.
Багато в надрах землі заховано і старовинної зброї (сокир, мечів, шабель, кинджалів та ін.). Як правило, залізні вироби зберігаються не в дуже хорошому стані, так як схильні до корозії. А ось бронзові предмети можуть стати гідним доповненням колекції раритету.
За допомогою металошукача можна виявити і інші цінності. Наприклад, прикраси-кільця, підвіски, сережки, браслети. Чим старовинної річ, тим цінніше вона буде. Але і датовані нашим часом золоті прикраси значно поповнять бюджет шукача скарбів. Ще одна група знахідок-різні нагороди та значки. Їх цінність також визначається роком випуску. Відмінною знахідкою стануть і деталі кінської збруї-пряжки для збруї, підкови, стремена.
Для тих, хто хоче випробувати себе в ролі золотошукача, варто звернути увагу на таку групу знахідок як золото. У природі самородне золото зустрічається не часто і виявити його складно, тому краще зробити ставку на втрачені цінності. У будь – якому випадку, незалежно від того, що ви будете шукати – реліквії, монети, раритет-пошук з металошукачем подарує вам масу незабутніх вражень. Головне-правильно підібрати металошукач, щоб можна було налаштувати його на пошук саме тих предметів, які найбільше вам цікаві.