металлоискатель для подводного поиска

Підводні Металошукачі Garrett

garrett at pro купить
Ціна: 28 600 грн
Ціна: 32 560 грн
Ціна: 32 560 грн
Ціна: 21 120 грн
Ціна: 68 832 грн
 • ✔ Якого рівня металошукачі виробляє Garrett?

  Актуальна лінійка металошукачів Garrett складається з 4 моделей для початківців (ACE 150, ACE 200i, ACE 250, ACE 300i), 2-х моделей середнього рівня (ACE 350 EURO, ACE 400i) і 4-х професійних моделей (AT Pro International, AT Gold, AT Max, GTI 2500).

 • ✔ Що можна знайти з металошукачем?

  Наші пристрої добре підходять для пошуку кольорових металів (золотих, срібних монет і тд.).

 • ✔ Яка максимальна глибина пошуку?

  Глибина пошуку до 1 метр.

 • ✔ Яку котушку вибрати для металошукача?

  Mono котушки мають сигнал у формі конуса. Така форма краще підходить для точкового пошуку. Mono-котушки краще застосовувати після виявлення скупчення цілей. Це дозволить значно скоротити площу копа і отримати більш чітку картину про передбачувану знахідку.
  Сигнал в DD-котушках (DoubleD) має форму циліндра. Це дає можливість рівномірно сканувати площа під котушкою. Даний тип котушок ідеально підходить для грунтів з високою мінералізацією і сканування больших територій.

 • ✔ Навіщо потрібен пінпоінтер?

  Пінпоінтер істотно спрощує пошук дрібних предметів на великій глибині, зменшує час на точне визначення розташування цілі, виключає пошкодження і дозволяє викопувати предмети, не створюючи великих ям. Пінпоінтери мають високу чутливість і засновані на технології Pulse Induction, що забезпечує стійку роботу пристрою при будь-якому рівні мінералізації грунту, а також в прісній і солоній воді.

Металошукачі для пошуку під водою

Використовувати підводний металошукач можна не тільки для пошуку золота та монет на дні водойм, але й для відстеження прокладки кабелів, пошуків військових артефактів, археологічних цінностей та ін. Головною особливістю таких приладів є те, що вони повністю водонепроникні, тому з ними можна працювати у воді (озерах, річках, морях). Залежно від моделі, занурення може виконуватися на глибину від 10 до 65 метрів. Виконувати пошуки цінних предметів, використовуючи підводні металошукачі, можливо в солоній і прісній воді. Перевага роботи з ними полягає в тому, що вони дуже чутливі до дрібних предметів, завдяки чому відмінно ідентифікують золоті кільця, ланцюжки, браслети та інші прикраси.

Особливості та характеристики підводних металошукачів

Металошукач для підводного пошуку відрізняється від ґрунтових моделей тим, що він враховує не тільки мінералізацію ґрунтів, але й перешкоди, які створюються вологим середовищем. Котушки в таких приладах невеликого розміру (8-9″), оскільки великі ямки все одно вирівнюються піском, а працювати з невеликою котушкою зручніше.

В основному, металошукачі для пошуку під водою бувають двох типів – VLF, Very Low Frequency, або Pulse Induction, PI. Пристрої типу VLF працюють на одній або декількох частотах, а моделі PI – на 96 частотах. Професійні підводні металошукачі, в основному, імпульсні. Вони можуть ідентифікувати об’єкти на більшій глибині, ніж моделі VLF, однак у цих приладів більш потужна дискримінація, що відокремлює золото і срібло від залізних предметів з низькою провідністю. Хороші показники в цьому плані у металошукачів Garrett, тому вони найчастіше рекомендуються для тих, хто має досвід в пошуку скарбів. Для початківців у цього виробника також є хороші бюджетні металошукачі.

Де купити підводний металошукач в Україні?

Інтернет-магазин Garrett-MD пропонує купити підводний металошукач від відомого виробника Garrett недорого. У нас доступні ціни, тому що ми напряму співпрацюємо з компанією Garrett. Пропонуємо великий вибір металошукачів для початківців і професіоналів з відмінними технічними характеристиками. Гарантуємо швидку адресну доставку замовлень по Україні. Уточнити вартість певної моделі ви можете у менеджера, зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону.