Металошукачі Garrett середнього рівня

купить металлоискатель garrett ace 400i
Ціна: 19 888 грн
Ціна: 22 880 грн
Ціна: 23 936 грн
Ціна: 26 400 грн
Ціна: 27 280 грн
 • ✔ Якого рівня металошукачі виробляє Garrett?

  Актуальна лінійка металошукачів Garrett складається з 4 моделей для початківців (ACE 150, ACE 200i, ACE 250, ACE 300i), 2-х моделей середнього рівня (ACE 350 EURO, ACE 400i) і 4-х професійних моделей (AT Pro International, AT Gold, AT Max, GTI 2500).

 • ✔ Що можна знайти з металошукачем?

  Наші пристрої добре підходять для пошуку кольорових металів (золотих, срібних монет і тд.).

 • ✔ Яка максимальна глибина пошуку?

  Глибина пошуку до 1 метр.

 • ✔ Яку котушку вибрати для металошукача?

  Mono котушки мають сигнал у формі конуса. Така форма краще підходить для точкового пошуку. Mono-котушки краще застосовувати після виявлення скупчення цілей. Це дозволить значно скоротити площу копа і отримати більш чітку картину про передбачувану знахідку.
  Сигнал в DD-котушках (DoubleD) має форму циліндра. Це дає можливість рівномірно сканувати площа під котушкою. Даний тип котушок ідеально підходить для грунтів з високою мінералізацією і сканування больших територій.

 • ✔ Навіщо потрібен пінпоінтер?

  Пінпоінтер істотно спрощує пошук дрібних предметів на великій глибині, зменшує час на точне визначення розташування цілі, виключає пошкодження і дозволяє викопувати предмети, не створюючи великих ям. Пінпоінтери мають високу чутливість і засновані на технології Pulse Induction, що забезпечує стійку роботу пристрою при будь-якому рівні мінералізації грунту, а також в прісній і солоній воді.

Металошукачі середнього рівня

Для тих, хто вже має невеликий досвід в пошуку скарбів і хоче набути ще більше навиків, відмінним вибором стануть металошукачі середнього рівня. За ціною такі прилади дорожчі, ніж металодетектори для початківців, але їх вартість цілком виправдовується розширеним функціоналом. Напівпрофесійні металошукачі можна вибрати і новачкам, якщо вони планують серйозно зайнятися пошуковою справою. Знайти такими металодетекторами можна і загублені прикраси на пляжі, і цінні монети, а також кольоровий і чорний метал, важливо тільки правильно підібрати прилад за призначенням (ґрунтовий, підводний або глибинний).

Характеристики та відмінності металошукачів середнього класу

Напівпрофесійні металошукачі від простих приладів відрізняються більш широким спектром налаштувань і функцій. У них є функція балансування по ґрунту, багатотональна звукова ідентифікація об’єкту, режими регулювання чутливості, індикатори глибини та ін. Налаштування в напівпрофесійних металошукачах можна ставити на автоматичний режим, а можна регулювати вручну. На практиці така можливість дає відмінний результат. Наприклад, можна зменшити «відбудову» ґрунту і додати чутливість, щоб виявити цінні знахідки, які зазвичай пропускають прості прилади.

Металошукачі середнього класу відрізняються від приладів початкового рівня ще й тим, що вони можуть комплектуватися декількома котушками (високочастотними і низькочастотними). Такі моделі є у виробника Garrett. Призначені для різних пошукових потреб котушки чудово показують себе в пошуку тих чи інших цінностей.

В цілому, можна відзначити, що найбільш популярні зараз металошукачі середнього класу фірми Garrett. Вони дають точну інформацію про розмір і місце залягання цінного предмета, відмінно визначають його вид і глибину залягання. Всі прилади у цього виробника характеризуються високою якістю і практичністю.

Де купити хороший середній металошукач в Україні?

Інтернет-магазин Garrett-MD пропонує металошукачі середнього рівня від виробника Garrett. У нас великий вибір моделей, доступні ціни, швидка доставка по Україні. В каталозі на сайті ви можете вибрати металошукач під різні пошукові потреби – для пошуку на пляжі, під водою, або на ґрунтах.