Пінпоінтери Garrett

Pro-Pointer II
Ціна: 5 720 грн
Pro-Pointer AT
Ціна: 6 380 грн
Pro-Pointer AT Z-Lynk
Ціна: 7 700 грн

Замовлення на пінпоінтери приймаються по телефону

з 10:00 до 20:00

Металошукачі пінпоінтери

Для тих, хто професійно займається пошуками скарбів, пошуком монет, реліквій і золота, вдалим придбанням стане пінпоінтер – міні металодетектор, призначений для точного визначення місця залягання цінного предмета на невеликій глибині. Такий прилад відмінно показує себе в пошуку дрібних цінностей на вже відпрацьованих ділянках і в місцях проведення розкопок. Звичайно, використовувати тільки пінпоінтер для копання не рекомендується, потрібен ще й металошукач, але якщо це пристосування є у пошуковця, його шанси знайти цінну знахідку збільшуються в рази.

Для чого потрібен пінпоінтер?

Більшість професійних і напівпрофесійних металодетекторів оснащуються функцією Pin Pointer, що в перекладі з англійської означає «точковий вказівник». Однак штатний прилад не забезпечує тієї ефективності пошуку, яку гарантує спеціальний міні металошукач. Пінпоінтер з точністю майже до міліметра визначає місцезнаходження предмета на глибині до 5 см. Ним доцільно вести пошук в щойно викопаній ямі або в грудках. При копанні часто буває, що земля викопується брилами, а на їх розпушення і просіювання витрачається багато часу і сил. Щоб не гаяти час, варто використовувати пінпоінтер, щоб визначити, в якій саме брилі захована цінність.

Купити пінпоінтер раціонально для використання його не тільки для пошуку золота, монет та інших цінностей в ґрунті, але і на горищах, в стінах будинків, З цим приладом можна працювати в самих складних і обмежених умовах, тому що простору для маневрів потрібно мінімум. Відмінно проявляє себе пінпонтер і в будівельних, ремонтних роботах. З його допомогою можна визначити, де проходить проводка в стінах (щоб не пошкодити її), де тягнуться кабелі.

На що звернути увагу при виборі пінпоінтера?

  • Регулювання чутливості. Ця функція дуже корисна, тому що вона збільшує глибину виявлення предмета. Таким функціоналом оснащуються пінпоінтери фірми Garrett.
  • Ліхтарик. При наявності підсвічування вести пошук в погано освітлених місцях набагато зручніше.
  • Можливість вести пошук під водою. Підводний пінпоінтер має повністю герметичний, водонепроникний корпус, він не пропускає воду, тому використовувати його можна і під водою, і в умовах підвищеної вологості.

Де купити недорого пінпоінтер в Україні?

Інтернет-магазин Garrett-MD пропонує пінпоінтери від відомого виробника Garrett за низькими цінами. Пряма співпраця з компанією Garrett дає нам можливість зберігати доступні ціни і першими пропонувати в продаж нові пінпоінтери від Garrett. Замовити пінпоінтер у нас на сайті можливо в режимі онлайн або по телефону. Скільки коштує необхідна вам модель, ви можете уточнити у нашого менеджера. Доставка замовлень виконується по всій Україні. Якщо ви хочете купити підводний пінпоінтер або ґрунтовий, звертайтеся. У нас є в наявності будь-які види пінпоінтерів.