Металошукачі Garrett для початківців

Ціна: 8 932 грн
металлоискатель гаррет 200
Ціна: 10 032 грн
металлоискатель гаррет асе 250 цена
Ціна: 12 320 грн
garrett ace 300i купить
Ціна: 14 520 грн
 • ✔ Якого рівня металошукачі виробляє Garrett?

  Актуальна лінійка металошукачів Garrett складається з 4 моделей для початківців (ACE 150, ACE 200i, ACE 250, ACE 300i), 2-х моделей середнього рівня (ACE 350 EURO, ACE 400i) і 4-х професійних моделей (AT Pro International, AT Gold, AT Max, GTI 2500).

 • ✔ Що можна знайти з металошукачем?

  Наші пристрої добре підходять для пошуку кольорових металів (золотих, срібних монет і тд.).

 • ✔ Яка максимальна глибина пошуку?

  Глибина пошуку до 1 метр.

 • ✔ Яку котушку вибрати для металошукача?

  Mono котушки мають сигнал у формі конуса. Така форма краще підходить для точкового пошуку. Mono-котушки краще застосовувати після виявлення скупчення цілей. Це дозволить значно скоротити площу копа і отримати більш чітку картину про передбачувану знахідку.
  Сигнал в DD-котушках (DoubleD) має форму циліндра. Це дає можливість рівномірно сканувати площа під котушкою. Даний тип котушок ідеально підходить для грунтів з високою мінералізацією і сканування больших територій.

 • ✔ Навіщо потрібен пінпоінтер?

  Пінпоінтер істотно спрощує пошук дрібних предметів на великій глибині, зменшує час на точне визначення розташування цілі, виключає пошкодження і дозволяє викопувати предмети, не створюючи великих ям. Пінпоінтери мають високу чутливість і засновані на технології Pulse Induction, що забезпечує стійку роботу пристрою при будь-якому рівні мінералізації грунту, а також в прісній і солоній воді.

Металошукачі для початківців

Люди захоплювалися пошуками скарбів у всі часи і зараз теж є чимало охочих перевірити своє везіння в пошуку цінних предметів, захованих під землею. Для тих, хто тільки опановує пошукові ази, потрібно купити металошукач для початківців, оскільки саме цей прилад забезпечує успіх у виявленні цінних знахідок.

Як вибрати металошукач для початківців? 

Існує думка, чим дорожчий металошукач – тим він кращий. Це абсолютно не так. Металошукач для початківців потрібно вибирати не за ціною, а за якістю і ефективністю роботи пристрою. У дорогих приладів, як правило, багато різних функцій, в яких недосвідченому пошуковцеві буде складно розібратися. Багатофункціональні, дорогі моделі пропонуються для професіоналів з великим пошуковим досвідом.

На які критерії звернути увагу при виборі металошукача для початківця?

 • Робоча частота 6-7 кГц. Прилади з такою частотою здатні виявити цінні предмети на глибині до 1 метра, а цього достатньо, щоб знайти царські або радянські монети, кольоровий або чорний метал.
 • 2-3 режими дискримінації. Щоб набути досвіду в пошуку скарбів, досить купити металошукач для початківців, що розрізняє кілька типів металів.
 • Наявність цифрового дисплея. Для недосвідченого пошуковця наявність екрану допоможе зорієнтуватися в пошуку. По мірі набуття досвіду вдалі місця для копання можливо ідентифікувати по звуку.

Прості в управлінні, однак, досить практичні і ефективні у використанні металодетектори початкового рівня пропонує компанія Garrett. Кращий металошукач для початківців у цього виробника – Garrett ACE 150.

Де купити металошукач для початківців?

В інтернет-магазині Garrett-MD можна за доступною ціною придбати якісні і прості в управлінні металошукачі для початківців фірми Garrett. У нас великий вибір металодетекторів, швидка доставка по Україні.