Професійні металошукачі Garrett

garrett at pro купить
Ціна: 28 600 грн
Ціна: 32 560 грн
Ціна: 49 720 грн
 • ✔ Якого рівня металошукачі виробляє Garrett?

  Актуальна лінійка металошукачів Garrett складається з 4 моделей для початківців (ACE 150, ACE 200i, ACE 250, ACE 300i), 2-х моделей середнього рівня (ACE 350 EURO, ACE 400i) і 4-х професійних моделей (AT Pro International, AT Gold, AT Max, GTI 2500).

 • ✔ Що можна знайти з металошукачем?

  Наші пристрої добре підходять для пошуку кольорових металів (золотих, срібних монет і тд.).

 • ✔ Яка максимальна глибина пошуку?

  Глибина пошуку до 1 метр.

 • ✔ Яку котушку вибрати для металошукача?

  Mono котушки мають сигнал у формі конуса. Така форма краще підходить для точкового пошуку. Mono-котушки краще застосовувати після виявлення скупчення цілей. Це дозволить значно скоротити площу копа і отримати більш чітку картину про передбачувану знахідку.
  Сигнал в DD-котушках (DoubleD) має форму циліндра. Це дає можливість рівномірно сканувати площа під котушкою. Даний тип котушок ідеально підходить для грунтів з високою мінералізацією і сканування больших територій.

 • ✔ Навіщо потрібен пінпоінтер?

  Пінпоінтер істотно спрощує пошук дрібних предметів на великій глибині, зменшує час на точне визначення розташування цілі, виключає пошкодження і дозволяє викопувати предмети, не створюючи великих ям. Пінпоінтери мають високу чутливість і засновані на технології Pulse Induction, що забезпечує стійку роботу пристрою при будь-якому рівні мінералізації грунту, а також в прісній і солоній воді.

Професійні металошукачі

Для тих, хто вже засвоїв ази пошуку скарбів, хто націлений на значні досягнення в пошуку цінних предметів, обов’язково варто придбати професійний металошукач. На відміну від звичайних, недорогих моделей, такі прилади мають масу корисних функцій, завдяки яким значно збільшується шанс знайти золото, рідкісні монети або артефакти. Новачкові з такими функціями розібратися буде складно, а от досвідчений пошуковець зможе швидко все засвоїти.

Особливості та характеристики професійних металошукачів

За принципом пошуку прості і професійні металодетектори практично не відрізняються, однак дорогі моделі мають масу налаштувань для пошуку тих чи інших цінностей на певній місцевості. Професійний металошукач відрізняється від простого наступними характеристиками:

 • металошукачі для досвідчених пошуковців фірми Garrett мають і автоматичні, і ручні настройки. Вручну налаштування підбираються конкретно під глибину, ґрунт, під вид металу і т. д.
 • на відміну від простих приладів, у яких 3-5 режимів дискримінації, у металодетекторів для профі багатосегментна система налаштування під кожен вид цінностей. Налаштувати їх можна для пошуку золота, монет або інших предметів.
 • у металошукачів для початківців немає функції налаштування по ґрунту, а у професійних моделей є. Завдяки цій особливості їх можна налаштувати на пошук під конкретний тип ґрунту і рівень засміченості.
 • у професійних металошукачів Garrett є функція відсіювання перешкод, завдяки чому під час пошуку користувач не отримує помилкових сигналів і не витрачає час на марне копання.
 • ще одна відмінна риса професійних металошукачів – наявність функції Pin-Point. Вона максимально точно визначає глибину залягання цінного предмета.
 • професійні металодетектори Garrett є вузьконаправленими – для пошуку золота, монет. Також є глибинний металошукач і підводний.

Якість металошукачів професійного рівня набагато краща, ніж у простих моделей. Вони оснащуються водонепроникними котушками і корпусами, що дає можливість здійснювати пошук в будь-яку погоду.

Де купити професійний металошукач в Україні?

Інтернет-магазин Garrett-MD пропонує професійні металошукачі Garrett, відгуки про які підтверджують їх ефективність, практичність і високу якість. У нас великий вибір металошукачів для профі. Ціна представлених в каталозі приладів доступна. Виконуємо адресну доставку замовлень по Україні.