Металошукачі Garrett для пошуку монет

garrett ace 300i купить
Ціна: 14 520 грн
металлоискатель гаррет 350
Ціна: 16 500 грн
купить металлоискатель garrett ace 400i
Ціна: 19 888 грн
Ціна: 22 880 грн
Ціна: 23 936 грн
garrett at pro купить
Ціна: 28 600 грн
Ціна: 26 400 грн
Ціна: 27 280 грн
Ціна: 32 560 грн
Ціна: 32 560 грн
Ціна: 21 120 грн
Ціна: 49 720 грн
Ціна: 68 832 грн
 • ✔ Якого рівня металошукачі виробляє Garrett?

  Актуальна лінійка металошукачів Garrett складається з 4 моделей для початківців (ACE 150, ACE 200i, ACE 250, ACE 300i), 2-х моделей середнього рівня (ACE 350 EURO, ACE 400i) і 4-х професійних моделей (AT Pro International, AT Gold, AT Max, GTI 2500).

 • ✔ Що можна знайти з металошукачем?

  Наші пристрої добре підходять для пошуку кольорових металів (золотих, срібних монет і тд.).

 • ✔ Яка максимальна глибина пошуку?

  Глибина пошуку до 1 метр.

 • ✔ Яку котушку вибрати для металошукача?

  Mono котушки мають сигнал у формі конуса. Така форма краще підходить для точкового пошуку. Mono-котушки краще застосовувати після виявлення скупчення цілей. Це дозволить значно скоротити площу копа і отримати більш чітку картину про передбачувану знахідку.
  Сигнал в DD-котушках (DoubleD) має форму циліндра. Це дає можливість рівномірно сканувати площа під котушкою. Даний тип котушок ідеально підходить для грунтів з високою мінералізацією і сканування больших територій.

 • ✔ Навіщо потрібен пінпоінтер?

  Пінпоінтер істотно спрощує пошук дрібних предметів на великій глибині, зменшує час на точне визначення розташування цілі, виключає пошкодження і дозволяє викопувати предмети, не створюючи великих ям. Пінпоінтери мають високу чутливість і засновані на технології Pulse Induction, що забезпечує стійку роботу пристрою при будь-якому рівні мінералізації грунту, а також в прісній і солоній воді.

Бюджетні та професійні металошукачі для пошуку монет

Пошукова справа – не тільки захоплююче, але й прибуткове заняття, адже в землі приховано багато різних скарбів, у тому числі монет царських і революційних часів. Приміром, якщо знайти золоту монету часів Миколи II, то можна збагатитися на кілька тисяч доларів. Щоб полювання за монетами було ефективним, потрібен металошукач для монет, що визначає чермет і кольорові метали. 

В принципі, для пошуку монет підходить багато ґрунтових металошукачів, але серед них є професійні моделі, а також прилади для середнього і початкового рівня. Серед простих металошукачів однією з найбільш ходових моделей вважається Garrett Ace 250. Це недорогий металодетектор, який відмінно зарекомендував себе серед пошуковців, орієнтованих на пошук цінних монет. Ace 250 знаходить дрібні срібні монети на глибині 16-17 см, мідні п’ятаки – на глибині 30 см, золоті монети – на глибині 24-26 см. Серед професійних моделей кращими вважаються Гаррет Infinium-LS або ATX. Такі металошукачі універсальні за призначенням. Вони підходять і для пошуку монет, і для пошуку золота, як на ґрунтовій поверхні, так і під водою.

На що звернути увагу при виборі металошукача для монет?

Щоб купити хороший металошукач для пошуку монет, потрібно орієнтуватися на такі параметри як глибина знаходження предметів, наявність функцій дискримінації металів та цифрової ідентифікації цілей. Також при виборі потрібно звернути увагу, на яких частотах працює прилад, чи є функція балансування ґрунту і режими регулювання чутливості. Оптимальний варіант за всіма цими параметрами – металошукачі фірми Garrett. І в бюджетній категорії для новачків, і серед дорогих професійних металошукачів у виробника можна вибрати модель з відмінними технічними характеристиками.

Де купити металошукач для монет в Україні?

Інтернет-магазин Garrett-MD пропонує широкий вибір металошукачів для монет, як для професіоналів, так і для новачків. Всі представлені у нас моделі ефективні і якісні, це підтверджують численні позитивні відгуки, залишені покупцями. Скільки коштує металошукач для пошуку монет, ви можете дізнатися у нашого менеджера по телефону або переглянути каталог на сайті. Виконуємо доставку замовлень по Україні.