Моделі металошукачів Garrett

Ціна: 8 932 грн
металлоискатель гаррет 200
Ціна: 10 032 грн
металлоискатель гаррет асе 250 цена
Ціна: 12 320 грн
garrett ace 300i купить
Ціна: 14 520 грн
купить металлоискатель garrett ace 400i
Ціна: 19 888 грн
Ціна: 22 880 грн
Ціна: 23 936 грн
Ціна: 26 400 грн
Ціна: 27 280 грн
garrett at pro купить
Ціна: 28 600 грн
Ціна: 49 720 грн
металлоискатель гаррет 350
Ціна: 16 500 грн
Ціна: 32 560 грн
Ціна: 32 560 грн
Ціна: 21 120 грн
Ціна: 68 832 грн
Ціна: 22 130 грн
Ціна: 33 915 грн
за призначенням
за рівнем володіння
 • ✔ Якого рівня металошукачі виробляє Garrett?

  Актуальна лінійка металошукачів Garrett складається з 4 моделей для початківців (ACE 150, ACE 200i, ACE 250, ACE 300i), 2-х моделей середнього рівня (ACE 350 EURO, ACE 400i) і 4-х професійних моделей (AT Pro International, AT Gold, AT Max, GTI 2500).

 • ✔ Що можна знайти з металошукачем?

  Наші пристрої добре підходять для пошуку кольорових металів (золотих, срібних монет і тд.).

 • ✔ Яка максимальна глибина пошуку?

  Глибина пошуку до 1 метр.

 • ✔ Яку котушку вибрати для металошукача?

  Mono котушки мають сигнал у формі конуса. Така форма краще підходить для точкового пошуку. Mono-котушки краще застосовувати після виявлення скупчення цілей. Це дозволить значно скоротити площу копа і отримати більш чітку картину про передбачувану знахідку.
  Сигнал в DD-котушках (DoubleD) має форму циліндра. Це дає можливість рівномірно сканувати площа під котушкою. Даний тип котушок ідеально підходить для грунтів з високою мінералізацією і сканування больших територій.

 • ✔ Навіщо потрібен пінпоінтер?

  Пінпоінтер істотно спрощує пошук дрібних предметів на великій глибині, зменшує час на точне визначення розташування цілі, виключає пошкодження і дозволяє викопувати предмети, не створюючи великих ям. Пінпоінтери мають високу чутливість і засновані на технології Pulse Induction, що забезпечує стійку роботу пристрою при будь-якому рівні мінералізації грунту, а також в прісній і солоній воді.

Як вибрати металошукач для новачка і професіонала

Для початківця пошуковика дуже важливо знати, як вибрати металошукач правильно, на які критерії і функціональні можливості звернути увагу, щоб купити не «кота в мішку», а практичний і якісний прилад.

Як вибрати металошукач для початківців за призначенням?

Щоб зробити, дійсно, вдалу покупку, спочатку потрібно визначитися, який вид пошуку Вам цікавий – грунтовий або підводний. Якщо грунтовий, то тут потрібно зробити ставку на:

 • пошук монет;
 • пошук металобрухту;
 • пошук золота.

Для пошуку монет рекомендуємо вам звернути увагу на металошукачі Garrett ACE 400i, Garrett ACE 300i, Garrett ACE 350 (Euro). Щоб знайти монети, не потрібно визначати точні територіальні рамки. Для цієї мети потрібен прилад, що розділяє метали на кольорові і чорні. Вирішуючи, як правильно вибрати металошукач для монет, потрібно звернути увагу на такі критерії як:

 • глибина виявлення дрібних предметів;
 • дискримінація;
 • визначення розміру і форми предмета.

Якщо мова йде про те, як вибрати металошукач для металу, то в цьому випадку не потрібно шукати дорогий металодетектор з відмінною дискримінацією. Для цієї мети цілком підійдуть бюджетні варіанти, наприклад, грунтовий металодетектор GarrettACE-200i або ACE-150. Металошукачі для пошуку чорного металу вважаються одними з найдоступніших, тому що у них немає «наворочених» функцій, які потрібні для пошуку монет або золота. Важливо тільки врахувати, що металошукачі, що працюють на низькій частоті, глибше виявляють великі цілі. На високих частотах ведеться пошук дрібних предметів-золотих прикрас, монет. У зв’язку з цим металошукач для чорного металу потрібно вибирати з частотою 3-6,5 кГц.

У тому випадку, якщо ви хочете шукати золото, то потрібно вибирати металодетектор, призначений для пошуку на пляжах, так як саме на таких ділянках можна знайти, дійсно, цінні знахідки. Який металошукач вибрати новачкові, щоб шукати золото? Для цієї мети потрібен водонепроникний прилад, що працює на високій частоті. Гідний вибір для пляжного пошуку-Garrett Atproі Garrett ATGOLD. Ці металошукачі працюють не тільки на суші, але і під водою. Їх робоча частота 15кГц і 18 кГц відповідно.

металлоискатель гаррет интернет магазин

Як правильно вибрати металошукач за рівнем?

Всі металошукачі умовно поділяють на три види:

 • прості (для початківців пошуковиків);
 • напівпрофесійні (для тих, у кого є невеликий досвід в пошуку);
 • професійні (для пошуковиків з великим досвідом).

Хороший металошукач новачкові потрібно вибирати, орієнтуючись на якість приладу і простоту в управлінні. Відмінні показники в цьому плані у металодетекторів фірми Garrett. Для початківця пошукача слід купити бюджетний металошукач з мінімальною кількістю функцій, щоб навчитися «відчувати» прилад і зрозуміти для себе, чи дійсно вам підходить пошукова справа.

Для пошуковиків з досвідом рекомендуються напівпрофесійні і професійні моделі. Такі прилади, крім автоматичних режимів, мають ручні настройки, які дозволяють максимально ефективно виставити чутливість і глибину визначення мети на грунтах конкретних типів. Потужності у цих металошукачів вистачає, щоб виявити предмет на глибині від 1,5 до 3 метрів. Є, звичайно, і більш потужні прилади. Вони знаходять цілі на глибині до 30 метрів. Але це спеціальні глибинні металодетектори, які розраховані на пошук тільки габаритних предметів на великій глибині.

Для початківця пошукача теж можна відразу купити напівпрофесійний або професійний металошукач. Важливо тільки врахувати, що деякий час доведеться прилад тестувати, щоб розкрити весь потенціал і можливості наявних функцій.

Якщо ви хочете вибрати хороший металошукач для початківця, звертайтеся в інтернет-магазин Garrett-MD, де представлений великий вибір якісних і практичних металошукачів фірми Garrett.