металлоискатель для пляжного поиска

Металошукачі Garrett для пляжу

Ціна: 8 932 грн
металлоискатель гаррет 200
Ціна: 10 032 грн
металлоискатель гаррет асе 250 цена
Ціна: 12 320 грн
garrett ace 300i купить
Ціна: 14 520 грн
металлоискатель гаррет 350
Ціна: 16 500 грн
купить металлоискатель garrett ace 400i
Ціна: 19 888 грн
Ціна: 22 880 грн
Ціна: 23 936 грн
garrett at pro купить
Ціна: 28 600 грн
Ціна: 26 400 грн
Ціна: 27 280 грн
Ціна: 32 560 грн
Ціна: 32 560 грн
Ціна: 21 120 грн
Ціна: 49 720 грн
Ціна: 68 832 грн
 • ✔ Якого рівня металошукачі виробляє Garrett?

  Актуальна лінійка металошукачів Garrett складається з 4 моделей для початківців (ACE 150, ACE 200i, ACE 250, ACE 300i), 2-х моделей середнього рівня (ACE 350 EURO, ACE 400i) і 4-х професійних моделей (AT Pro International, AT Gold, AT Max, GTI 2500).

 • ✔ Що можна знайти з металошукачем?

  Наші пристрої добре підходять для пошуку кольорових металів (золотих, срібних монет і тд.).

 • ✔ Яка максимальна глибина пошуку?

  Глибина пошуку до 1 метр.

 • ✔ Яку котушку вибрати для металошукача?

  Mono котушки мають сигнал у формі конуса. Така форма краще підходить для точкового пошуку. Mono-котушки краще застосовувати після виявлення скупчення цілей. Це дозволить значно скоротити площу копа і отримати більш чітку картину про передбачувану знахідку.
  Сигнал в DD-котушках (DoubleD) має форму циліндра. Це дає можливість рівномірно сканувати площа під котушкою. Даний тип котушок ідеально підходить для грунтів з високою мінералізацією і сканування больших територій.

 • ✔ Навіщо потрібен пінпоінтер?

  Пінпоінтер істотно спрощує пошук дрібних предметів на великій глибині, зменшує час на точне визначення розташування цілі, виключає пошкодження і дозволяє викопувати предмети, не створюючи великих ям. Пінпоінтери мають високу чутливість і засновані на технології Pulse Induction, що забезпечує стійку роботу пристрою при будь-якому рівні мінералізації грунту, а також в прісній і солоній воді.

Металошукачі для пляжного пошуку

Пляжний пошук з металошукачем є досить прибутковим заняттям для багатьох людей. Знайти на пляжі золоті або срібні прикраси – не дивина, тільки для цього потрібне спеціальне обладнання – металошукач для пляжного пошуку, адаптований на знаходження коштовностей з урахуванням специфіки ландшафту і середовища.

Який пляжний металошукач вибрати?

Пошук коштовностей на пляжі здійснюється декількома способами:

 • із заходом у воду по пояс;
 • із заходом у воду до колін;
 • без заходу в воду.

В залежності від того, де ви плануєте шукати коштовності, на прибережній зоні або у водоймах, слід вибирати металошукач. Для морського пляжу, берегів річок та озер підійдуть недорогі ґрунтові моделі. Кращий бюджетний варіант – металошукач Garrett ACE 300.  Якщо планується пошук прикрас у воді, то потрібно вибирати металошукачі з герметичним корпусом і водонепроникною котушкою, а можна купити і підводний металошукач, з яким можна занурюватися на велику глибину (до 60 метрів).

Вимоги до розміру котушки теж потрібно врахувати. Оскільки на пляжах багато металевого сміття, тому котушка не повинна бути великою (невеликі котушки більш чутливі). Ідеальний розмір – 6-8 дюймів. За типом вона може бути як Mono, так і DD. Пляжний металошукач можна купити і недорогий, але щоб збільшити свої шанси на успіх, краще придбати прилад, що працює на високій частоті – 13 або 15 кГц. Саме на таких частотах найкраще визначаються дрібні цілі – цінні прикраси. До того ж, високочастотний металошукач краще розділяє метали на кольорові і чорні, має високий ступінь захищеності від електричних перешкод і добре визначає предмети з середньою електричною провідністю – золоті кільця, ланцюжки, браслети.

Де купити металошукач для пляжу?

Якщо вам цікавий пошук з металошукачем на пляжі, і ви хочете купити металодетектор для цієї мети, звертайтеся в інтернет-магазин Garrett-MD. У нас великий вибір пляжних металошукачів від відомого виробника – компанії Garrett. Пропонуємо металошукачі для пляжного пошуку, як для новачків, так і для професіоналів. В асортименті моделі різного цінового сегменту і з різними функціями, тому ви обов’язково підберете для себе потрібний прилад. Виконуємо адресну доставку замовлень по Україні.