профессиональные грунтовые металлоискатели

Грунтові Металошукачі Garrett

Ціна: 8 932 грн
металлоискатель гаррет 200
Ціна: 10 032 грн
металлоискатель гаррет асе 250 цена
Ціна: 12 320 грн
garrett ace 300i купить
Ціна: 14 520 грн
металлоискатель гаррет 350
Ціна: 16 500 грн
купить металлоискатель garrett ace 400i
Ціна: 19 888 грн
Ціна: 22 880 грн
Ціна: 23 936 грн
garrett at pro купить
Ціна: 28 600 грн
Ціна: 26 400 грн
Ціна: 27 280 грн
Ціна: 32 560 грн
Ціна: 32 560 грн
Ціна: 21 120 грн
Ціна: 49 720 грн
Ціна: 68 832 грн
 • ✔ Якого рівня металошукачі виробляє Garrett?

  Актуальна лінійка металошукачів Garrett складається з 4 моделей для початківців (ACE 150, ACE 200i, ACE 250, ACE 300i), 2-х моделей середнього рівня (ACE 350 EURO, ACE 400i) і 4-х професійних моделей (AT Pro International, AT Gold, AT Max, GTI 2500).

 • ✔ Що можна знайти з металошукачем?

  Наші пристрої добре підходять для пошуку кольорових металів (золотих, срібних монет і тд.).

 • ✔ Яка максимальна глибина пошуку?

  Глибина пошуку до 1 метр.

 • ✔ Яку котушку вибрати для металошукача?

  Mono котушки мають сигнал у формі конуса. Така форма краще підходить для точкового пошуку. Mono-котушки краще застосовувати після виявлення скупчення цілей. Це дозволить значно скоротити площу копа і отримати більш чітку картину про передбачувану знахідку.
  Сигнал в DD-котушках (DoubleD) має форму циліндра. Це дає можливість рівномірно сканувати площа під котушкою. Даний тип котушок ідеально підходить для грунтів з високою мінералізацією і сканування больших територій.

 • ✔ Навіщо потрібен пінпоінтер?

  Пінпоінтер істотно спрощує пошук дрібних предметів на великій глибині, зменшує час на точне визначення розташування цілі, виключає пошкодження і дозволяє викопувати предмети, не створюючи великих ям. Пінпоінтери мають високу чутливість і засновані на технології Pulse Induction, що забезпечує стійку роботу пристрою при будь-якому рівні мінералізації грунту, а також в прісній і солоній воді.

Професійні грунтові металошукачі

Ґрунтовий металошукач – це прилад, призначений для пошуку в ґрунті різних металевих предметів. Використовувати його можна для пошуку монет, золота, археологічних та інших цінностей, прихованих під землею на глибині від 70 см до 2 метрів. Ґрунтові металошукачі підходять як для пошуку скарбів, так і для використання в будівництві для виявлення комунікацій.

Залежно від принципу роботи, ґрунтові металошукачі умовно ділять на три види:

 • Аналоговий. Монітор в таких приладах відсутній, про знайдений об’єкт сигналізує звуковий сигнал.
 • Цифровий. У таких пристроях інформація про виявлений предмет виводиться на екран.
 • Змішаний тип. У цих металошукачах інформація виводиться на екран і також подається звуковий сигнал.

Якщо ви вирішили купити ґрунтовий металошукач, то вибір потрібно робити з простих, напівпрофесійних і професійних моделей фірми Garrett. Простий прилад підійде для тих, хто тільки починає освоювати ази пошуку скарбів. Професійні ґрунтові металошукачі Garrett рекомендуються для тих, у кого вже є досвід пошуку захованих під землею цінностей. Напівпрофесійні моделі можна вибирати і новачкам, і пошуковцям із досвідом.

Якщо вас цікавить пошук монет або золота, тоді потрібно придбати селективний металошукач, який сигналізує про знайдений предмет в момент перетину об’єкта з котушкою. Для промислових цілей (прокладання інженерних комунікацій та ін.) або пошуку стародавніх артефактів підійде глибинний металошукач, що розпізнає предмети на великій глибині.

Купити ґрунтові металошукачі Garrett в Україні, ціни на які цілком доступні, пропонує інтернет-магазин Garrett-MD. У нас великий вибір металошукачів з відмінними технічними характеристиками. Відгуки про ці прилади можна почитати на сайті.