Металошукачі Garrett для пошуку золота

garrett ace 300i купить
Ціна: 14 520 грн
металлоискатель гаррет 350
Ціна: 16 500 грн
купить металлоискатель garrett ace 400i
Ціна: 19 888 грн
Ціна: 22 880 грн
Ціна: 23 936 грн
garrett at pro купить
Ціна: 28 600 грн
Ціна: 26 400 грн
Ціна: 27 280 грн
Ціна: 32 560 грн
Ціна: 32 560 грн
Ціна: 21 120 грн
Ціна: 49 720 грн
Ціна: 68 832 грн
 • ✔ Якого рівня металошукачі виробляє Garrett?

  Актуальна лінійка металошукачів Garrett складається з 4 моделей для початківців (ACE 150, ACE 200i, ACE 250, ACE 300i), 2-х моделей середнього рівня (ACE 350 EURO, ACE 400i) і 4-х професійних моделей (AT Pro International, AT Gold, AT Max, GTI 2500).

 • ✔ Що можна знайти з металошукачем?

  Наші пристрої добре підходять для пошуку кольорових металів (золотих, срібних монет і тд.).

 • ✔ Яка максимальна глибина пошуку?

  Глибина пошуку до 1 метр.

 • ✔ Яку котушку вибрати для металошукача?

  Mono котушки мають сигнал у формі конуса. Така форма краще підходить для точкового пошуку. Mono-котушки краще застосовувати після виявлення скупчення цілей. Це дозволить значно скоротити площу копа і отримати більш чітку картину про передбачувану знахідку.
  Сигнал в DD-котушках (DoubleD) має форму циліндра. Це дає можливість рівномірно сканувати площа під котушкою. Даний тип котушок ідеально підходить для грунтів з високою мінералізацією і сканування больших територій.

 • ✔ Навіщо потрібен пінпоінтер?

  Пінпоінтер істотно спрощує пошук дрібних предметів на великій глибині, зменшує час на точне визначення розташування цілі, виключає пошкодження і дозволяє викопувати предмети, не створюючи великих ям. Пінпоінтери мають високу чутливість і засновані на технології Pulse Induction, що забезпечує стійку роботу пристрою при будь-якому рівні мінералізації грунту, а також в прісній і солоній воді.

Металошукачі для пошуку золота і срібла

Пошук золота з металошукачем – захоплююче заняття, яке також приносить досить великий дохід. У природі цей дорогоцінний метал залягає у вигляді піску або дрібних самородків. Знайти злитки складно, а ось золотий пісок є велика ймовірність відшукати в морській воді. Хороші показники є і в пошуку золота на прирічкових зонах, а саме на пляжах, берегах озер і річок. На таких ділянках можна виявити золоті ланцюжки, кільця, браслети та інші прикраси. В основному, їх втрачають люди під час відпочинку, а щоб відшукати загублений предмет, потрібен металошукач для пошуку золота.

Як вибрати металошукач для золота?

Не кожен металошукач бачить золото. Обумовлено це тим, що по провідності та шкалою дискримінації металів золоті вироби мають схожі параметри з окисленим залізом. У зв’язку з цим потрібно вибирати металошукач з розширеним спектром чутливості до чорних металів. Так як золото і прикраси з нього, в основному, мають невеликі розміри, то прилад повинен бути чутливий до дрібних предметів. Варто також врахувати, що золото і срібло відмінно виявляють металодетектори, що працюють на частоті понад 14 кГц. Саме на такій частоті найкраще визначаються дрібні предмети.

Ймовірність знайти золото металошукачем багато в чому залежить від того, які налаштування і функції є в приладі. Професіонали рекомендують для таких цілей вибирати металошукачі Garrett. У цього виробника є моделі, які спеціально «заточені» на виявлення золота. В асортименті як недорогі бюджетні моделі, так і прилади для професіоналів. Від звичайних металодетекторів вони відрізняються наступними характеристиками:

 • Металошукачі для пошуку злитків золота і золотих прикрас працюють за принципом вибіркової дискримінації. У таких моделях графічна шкала ділиться на сегменти, що відповідають тому чи іншому типу металу. Ці сегменти можна вмикати або вимикати, щоб розширити або звузити коло пошуку.
 • Професійні металошукачі комплектуються високочутливою герметичною котушкою, що дозволяє проводити пошук і у воді, і виявляти найдрібніші предмети. Приміром, металошукач Garrett AT Pro можна занурювати у воду на глибину до 3 метрів.
 • У металошукачі для золота передбачена спеціальна функція, за допомогою якої компенсується вплив високої мінералізації ґрунтів. Також є функція тональності, що визначає золото і срібло.

Де купити металошукач для золота в Україні?

Інтернет-магазин Garrett-MD пропонує недорого професійні металошукачі для золота від відомого виробника Garrett. У нас великий вибір металодетекторів, серед яких ви обов’язково підберете відповідний за ціною і характеристиками прилад. Виконуємо адресну доставку замовлень по Україні.