купить глубинный металлоискатель

Глибинні Металошукачі Garrett

Ціна: 22 130 грн
Ціна: 33 915 грн
 • ✔ Якого рівня металошукачі виробляє Garrett?

  Актуальна лінійка металошукачів Garrett складається з 4 моделей для початківців (ACE 150, ACE 200i, ACE 250, ACE 300i), 2-х моделей середнього рівня (ACE 350 EURO, ACE 400i) і 4-х професійних моделей (AT Pro International, AT Gold, AT Max, GTI 2500).

 • ✔ Що можна знайти з металошукачем?

  Наші пристрої добре підходять для пошуку кольорових металів (золотих, срібних монет і тд.).

 • ✔ Яка максимальна глибина пошуку?

  Глибина пошуку до 1 метр.

 • ✔ Яку котушку вибрати для металошукача?

  Mono котушки мають сигнал у формі конуса. Така форма краще підходить для точкового пошуку. Mono-котушки краще застосовувати після виявлення скупчення цілей. Це дозволить значно скоротити площу копа і отримати більш чітку картину про передбачувану знахідку.
  Сигнал в DD-котушках (DoubleD) має форму циліндра. Це дає можливість рівномірно сканувати площа під котушкою. Даний тип котушок ідеально підходить для грунтів з високою мінералізацією і сканування больших територій.

 • ✔ Навіщо потрібен пінпоінтер?

  Пінпоінтер істотно спрощує пошук дрібних предметів на великій глибині, зменшує час на точне визначення розташування цілі, виключає пошкодження і дозволяє викопувати предмети, не створюючи великих ям. Пінпоінтери мають високу чутливість і засновані на технології Pulse Induction, що забезпечує стійку роботу пристрою при будь-якому рівні мінералізації грунту, а також в прісній і солоній воді.

Глибинні металошукачі (глибинники)

Металошукачі-глибинники – це металодетектори, призначені для пошуку великих цілей на глибині до 6 метрів. Їх відмінною особливістю є те, що вони не реагують на дрібні поверхневі металеві предмети. Розмір об’єкту для такого металошукача починається від розміру каски і більше. Саме тому глибинний металошукач краще всього підходить для пошуку військових артефактів і археологічних цінностей. Маючи значний радіус дії, глибинники визначають цілі навіть в дуже щільному ґрунті. Для професійних пошуковців, які роблять ставку на виявлення корпусів танків, снарядів або стародавніх артефактів, металошукачі глибинні – саме те, що потрібно.

Особливості глибинних металошукачів

На відміну від звичайних металошукачів, глибинні прилади більш функціональні. Вони можуть працювати одночасно на декількох частотах, налаштовувати пороговий сигнал, мають здатність миттєво реагувати на виявлену ціль і подавати сигнал. Металошукачі глибинного пошуку відрізняються також можливістю налаштовуватися на певний тип ґрунту. Розміри котушок в таких приладах досить великі, до дрібних предметів вони не чутливі. В основному, глибинники націлені на сейфи, скрині, техніку, а монети, прикраси та інші невеликі цінності (якщо вони будуть не в скрині чи горщику) такий прилад не виявить. Функції дискримінації чорного металу від кольорового в більшості моделей немає, але є прилади і з такою функцією. Відмінною особливістю глибинних металошукачів є і те, що вони досить великі за розміром.

Види глибинних металошукачів

Металошукачі глибинні бувають двох видів: рамкові і котушкові. Рамкові глибинники зручні тим, що у них досить великий радіус дії, тому ними добре досліджувати великі ділянки. З рамкою простіше ігнорувати поверхневе сміття (недорогий металобрухт), глибина виявлення з нею більша, однак такі прилади не дуже добре справляються з визначенням центру знайденого предмета. Котушкові металошукачі-глибинники мають здатність сканувати більш вузькі зони, вони точніше визначають ціль. Перевагою металошукачів такого типу є й те, що вони більш легкі за вагою і зручні в роботі. Їх краще використовувати для обстеження лісових територій, ділянок з очеретом або високою травою. Відмінний приклад металошукачів з котушкою – металодетектори фірми Гаррет.

Де купити глибинний металошукач в Україні недорого?

Інтернет-магазин Garrett-MD пропонує недорого професійні металошукачі з глибинною насадкою від відомого виробника Garrett. У нас представлені нові моделі з відмінними технічними характеристиками, відгуки на які підтверджують ефективність їх дії. Продаж здійснюється за цінами виробника, тому купити металошукач у нас вигідно. Виконуємо доставку замовлень по Україні.