Металошукачі Garrett для металобрухту

Ціна: 8 932 грн
металлоискатель гаррет 200
Ціна: 10 032 грн
металлоискатель гаррет асе 250 цена
Ціна: 12 320 грн

Металошукачі для пошуку металобрухту (чермета)

Пошук і продаж металобрухту сьогодні є досить прибутковим заняттям. Незважаючи на те, що багато чорного металу вже знайдено і здано, є величезна кількість місць, де як і раніше іржавіють тонни металобрухту. Правда, вони приховані під невеликим шаром землі, тому, щоб виявити цінну знахідку, потрібен металошукач для металобрухту.

Як вибрати металошукач для металобрухту?

Для пошуку чорного металу не потрібен дорогий металодетектор з хорошою дискримінацією. Для цієї мети цілком підійде бюджетний варіант, наприклад, ґрунтовий металодетектор Garrett ACE-200i або ACE-150. Чималі за вагою шматки металу (кілограм і більше) такий металошукач успішно знайде на глибині від 30 см до 1,5 м. По вазі цей металошукач легкий, тому з ним зручно працювати, також він простий в управлінні.

Як показує практика, для пошуку металобрухту найкраще підходять металошукачі, які працюють на низькій частоті, тому що вони глибше виявляють великі цілі. На високих частотах ведеться пошук невеликих предметів – золотих прикрас, старовинних монет. У зв’язку з цим металошукач для чермету потрібно вибирати з частотою 3-6,5 кГц.

Вирішуючи, який купити металошукач для металобрухту, слід врахувати те, що потрібно вибирати імпульсний пристрій. За своєю природою такі металодетектори не мають помилкових спрацьовувань, вони краще працюють на мінералізованих ґрунтах і характеризуються більшою глибиною пошуку.

Види металошукачів для чермету

Залежно від конструктивних особливостей, розрізняють такі металошукачі для металобрухту:

  • прилади, які працюють за технологією «прийом – передача». Магнітне поле в цих металошукачах створюється двома котушками;
  • прилади з залежним генератором. Їх відмінною особливістю є можливість зміни частот.
  • імпульсні прилади, що передають сигнали з датчика в котушку.

Де купити металошукач для металобрухту в Україні?

Інтернет-магазин Garrett-MD пропонує великий вибір ґрунтових металошукачів для пошуку чермету від відомого виробника Garrett недорого. У нас доступні ціни, тому що ми напряму співпрацюємо з компанією Garrett і дотримуємося її цінової політики. Доставляємо замовлення по всій Україні. Якщо ви хочете купити металошукач для пошуку металобрухту, телефонуйте за вказаним на сайті номером телефону і наш менеджер допоможе вам зробити правильний вибір.