Пошук з металошукачем під водою-одне з найбільш цікавих і перспективних хобі, адже на морському дні можна знайти не тільки цінні реліквії, а й справжні скарби. Але щоб таке хобі приносило повноцінну радість і прибуток, важливо купити хороший підводний металошукач. При цьому, при виборі потрібно врахувати наявність технології по компенсації солі. Завдяки цій функції надається можливість пошуку не тільки в солоній воді, але і на пляжах. Крім цього, важливо звернути увагу на інформативність металодетектора, тобто, наскільки чіткий звуковий відгук він подає при виявленні предмета.
Який металошукач вибрати для пошуку під водою?
Сучасні виробники пропонують два типи пристроїв для цих цілей-металошукачі-амфібії і підводні металошукачі. Металодетектори, які називають амфібіями, це універсальні прилади. Їх особливість в тому, що вони можуть використовуватися як для пошуку предметів на глибині, так і на грунті. Такі моделі можуть занурюватися під воду на глибину до 3 метрів. Головна їхня перевага в тому, що вони досить добре працюють і на поверхні Землі, завдяки чому їх можна використовувати для пошуку цінностей на пляжах.
Металошукачі Амфібії відрізняються від інших моделей розширеними функціональними можливостями. Вони оснащені дисплеєм, що працює в довільному режимі дискримінатором, а також різними програмами, що дозволяють максимально точно налаштуватися на пошукове середовище. Амфібія-кращий вибір, якщо ви ще точно не визначилися, де будете вести пошук – під водою або на грунті.
У тому випадку, якщо вашою метою є глибинний пошук, тоді потрібно вибирати підводний металошукач. Такий пристрій здатний занурюватися на глибину до 10 метрів, причому, в солоній середовищі воно працює досить коректно. Єдиний момент, який потрібно врахувати при виборі такого приладу, це наявність функції відбудови від солі. Так як сіль сама по собі є мінералом, то на глибині це ускладнює пошук. Щоб уникнути подібних проблем важливо, щоб металодетектор мав можливість відбудовуватися на сіль або мав розширені налаштування котушки.
Вибираючи між двома типами металошукачів (амфібіями і підводними), потрібно робити ставку на НЕ чи інші індивідуальні особливості і характеристики приладів. Важливо відповідально підійти до вибору, щоб в подальшому пошук цінностей був дійсно результативним.